Cílem naší práce, je především účinná pomoc motoristům na cestách. Při problémech Vám pomůžeme situaci vyřešit rychle, spolehlivě a co nejlépe, k Vaší maximální spokojenosti. Garantujeme spolehlivost, flexibilitu, profesionální a individuální přístup ke každému zákazníkovi.
 Naší prioritou je odtahová služba a silniční asistence a s tím související další činnosti, jako např. vyřízení ekologické likvidace nepojízdných vozidel či autovraků, doporučení vhodného autoservisu, STK a Emisí, zajištění náhradního vozidla, ale hlavně dlouholeté zkušenosti, které jsou v tomto oboru nezbytné. Havarované nebo nepojízdné osobní a dodávkové vozy přepravíme dle Vašeho požadavku nejmodernější odtahovou technikou z místa nehody nebo poruchy do nejbližšího autoservisu, popřípadě na jakékoliv místo na území ČR a Evropy.
 Naše společnost klade velký důraz na spokojenost klientů, kterým nabízí nadstandardní služby, avšak za standardní ceny. Pevně věříme, že Vás naše nabídka osloví a v případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 608 700 382, nebo nám napište na e-mail: odtah-cermak@seznam.cz .